Sosyal medyada paylaş

Onurlu insanların varlığının ve aşkın her türlü halinin kabul edilmesi, homofobi ve nefret suçunun yok edilmesi için mücadele edilen bir dönemde onur ertelenemez, bastıralamaz. 8. LGBTİ+ Onur Haftası, bu yıl 15-21 Haziran arası dijital ortamda gerçekleştirilecek. Onurun ve aşkın her yerde olduğunu, sesimizin bastırılamayacağını herkese göstermek için biz de 15-21 Haziran’da, Ent Dergi olarak alanları sizinle eve taşıyoruz. Sen de “buradayım aşkım” diyorsan, sesini duyurmak istiyorsan, onurun engellenemeyeceğini göstermek istiyorsan, orada ol. Evinde, onurunla bu günlere destek ver!

8’inci İzmir LGBTİ+ Onur Haftası Komitesi, LGBTİ+ ve toplumsal cinsiyet alanında çalışma yürüten örgütler, okul toplulukları, dernekler ve dijital platformda düzenlenebilir bir etkinlik önermek isteyen herkesin izmironuryuruyusu@gmail.com mail adresine yazmasını talep ediyor.

“Pre-Pride etkinlerimizle birbirimize sanal da olmaya dokunmaya devam edeceğiz” diyen komite, panel, atölye, tartışma ve gösterim gibi her türlü etkinlik önerilerini de bekliyor.

Sosyal medyada paylaş

Ent Yaşam

Ent Yaşam
Okumuş olduğunuz bu yazı Ent Dergi Yaşam Editörlüğü'nün seçkisidir.

Leave A Comment